Nog niet geregistreerd? Schrijf nu in
Snel zoeken

Technik

Locatie

Majaland Kownaty

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku Technik

Czy chciałbyś aby dzięki Tobie na twarzach dzieci pojawiał się uśmiech? Czy chciałbyś zostać częścią wspaniałych rodzinnych wspomnień, które pozostaną z naszymi klientami na wiele lat? Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Oferujemy stanowisko pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. Zapraszamy do bycia częścią tak niepowtarzalnego i wyjątkowego projektu jakim jest nasz Park.

Opis stanowiska

  • sprawdzanie stanu technicznego urządzeń i stałego wyposażenia Majaland Kownaty,
  • dbanie o gotowość/sprawność techniczną parku (wszystkie działy),
  • weryfikacja stanu urządzeń i zgłaszanie problemów wynikających z eksploatacji,
  • przygotowywanie urządzeń/maszyn do okresowych inspekcji UDT.

Jesteś osobą

  • która dobrze czuje się w pracy w zespole,
  • której nie brakuje entuzjazmu i pozytywnej energii,
  • która z pasją podchodzi do pracy z ludźmi,
  • która jest sumienna i odpowiedzialna,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego w wyjątkowym projekcie,
  • możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy,
  • roczne karty dla pracowników oraz członków rodziny
  • opieka Luxmed
  • zniżki do wszystkich Parków Popsa,
  • zniżki w restauracjach oraz sklepach Plopsa.

Publish date

07.07.2021

Contactpersoon

Gasiorowski